خانه / اخبار / « برگزاری اولین نشست مدیر کل میراث فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری با روسای ادارات شهرستانی»

« برگزاری اولین نشست مدیر کل میراث فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری با روسای ادارات شهرستانی»

به گزارش روابط عمومی اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان :

در این نشست که روز گذشته با مهندس عسگری مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان و روسای ادارات شهرستانی در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد، از زحمات و فعالیتهای پرسنل در ایام نوروز تقدیر به شد.

بهمن عسگری سوادجانی در این نشست اظهار داشت: افزایش رشد 206 درصدی اقامت گردشگران نوروزی در استان مرهون زحمات سایر پرسنل اداره کل و دستگاههای خدمات رسان به عنوان نوروزبانان بدون نوروز می باشد.

وی همچنین افزود : انتظار می رود روسای ادارات شهرستانی ضمن هماهنگی با فرمانداران شهرستانهای تابعه، نسبت به تهیه بسته های سرمایه گذاری مناسب در هر شهرستان اقدام نماید .

عسگری سوادجانی ضمن مکلف کردن روسای ادارات شهرستانی در خصوص معرفی و پیگیری امور مربوط به متقاضیان تسهیلات صنایع دستی و طرحهای گردشگری و سرمایه گذاری خاطر نشان کرد: با توجه به تفاهم نامه منعقد شده فیمابین این اداره کل، بانک پارسیان و بنیاد برکت و نیز بانک سینا ، روسای ادارات شهرستانی در خصو معرفی متقاضیان پیگیری های لازم تا حصول نتیجه را به عمل آورند .

در پایان این نشست مقرر گردید کمبود ها و کاستی های هر شهرستان در اسرع وقت پیگیری و نسبت به تهیه تجهیزات مورد نیاز هر شهرستان در اسرع وقت اقدام لازم صورت پذیرد.

حتما ببینید

« مناسب سازی فضای اداری اداره کل میراث فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری جهت استفاده جانبازان و معلولان»

“مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان از مناسب سازی فضای اداری این اداره کل جهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *